Rozpis akcí 2022/2023

školní rok už začal a pomalu ale jistě se blíží i začátek roku skautského. Níže naleznete společný rozpis akcí na několik příštích měsíců – rozpis obsahuje všechny akce, které se budou konat do jarních prázdnin a rovnou zmiňujeme i termín tábora, abyste s ním mohli počítat a zohlednit ho v plánování rodinných dovolených a jiných letních plánů. Rozpis akcí na zbývajících pár měsíců pošleme přibližně v pololetí, budou tam akce, které ještě bohužel nemají daný termín a nemůžeme tak udělat plán na celý rok. Vše se ale dozvíte s dostatečným předstihem.

To nejdůležitější, co nás čeká v nejbližší době, je zahajovací výprava 1.10.2022. Výprava není společná pro oba oddíly, termín ale je. Stejně tak je společný i odkaz na tabulku, kam prosím co nejdříve zapište (ne)účast vašeho dítěte. Vedoucí Anpetu i Hanyetu pak pošlou podrobnější informace s tím, jak se bude výprava blížit.