HORY

Rekapitulace zásadních informací:
1.) Termín – sobota 21.2. (9:50) až pátek 27.1. (18:15)
2.) Cena – 1800 za první, 1500 za druhé a 1200 za třetí dítě.
3.) Místo – chata Vysoká Jedle v Krušných horách (u Nejdku)

 

Jak se přihlásit:
1.) Pokud jste se až do dneška domnívali, že jet nechcete, ale nakonec se něco změnilo, dopište se, prosím do tohoto doodlu (http://doodle.com/e9ip7kycnn7nuge4846qkgz7/admin#table) a zaškrtněte libovolná zelená políčka. Poté pokračujte ve čtení bodu dvě.
2.) Po zapsání do doodlu je nutné vyplnit závaznou přihlášku a zaplatit účastnický poplatek dle pokynů v příloze, a to nejpozději do neděle 15.2. ! Vyplněnou přihlášku je pak potřeba odevzdat spolu s potvrzením o bezinfekčnosti (případně s kopií kartičky pojišťovny a zdravotním dotazníkem s aktuálními informacemi, pokud jste nebyli na táboře či se něco změnilo) na místě srazu.

 

Co by vás ještě mělo zajímat:
Zima je letos opět poměrně rozverná, ovšem zatím se zdá, že sněhové podmínky na horách budou. Otázkou zůstává, jaké, ale vzhledem k aktuální sněhové pokrývce 30-40 cm nedaleko od chaty můžeme býti optimisty.
Z toho pramení následující – všichni účastníci by měli být vybaveni běžkami. Pakliže je nemáte, někde si je půjčte (často se půjčují ve školách, jinak určitě máte kamarády a příbuzné; kdyby ani to nevyšlo, obraťte se na nás a my už to nějak vyřešíme) a berte to jako ideální příležitost naučit se to na nich v prostředí lidí, kteří na tom nebudou o moc jinak.
Co se sjezdovek týče – ty můžete nechat doma. Naopak zcela určitě využijete boby, takže ty klidně přibalte. A pokud máte, vezměte s sebou i brusle, přímo na zahradě budeme mít rybník, který bude vzhledem k vývoji teplot skoro jistě vhodný k bruslení, takže by byla škoda ho nevyužít.
Všechno toto vybavení potom povezeme autem, takže se nebojte, že byste to nepobrali.

 

Individuální příjezdy/odjezdy:
Pokud vám školní nebo jiné povinnosti neumožní jet na celou dobu, určitě se nám ozvěte se svojí představou o tom, odkdy dokdy na horách pobudete. Dohodneme se na individuální ceně za pobyt a vzhledem k tomu, že takových lidí možná bude více, se pokusíme nějak synchronizovat případné odjezdy. Obecně ale budeme rádi, když k tomu bude docházet jen ze závažných důvodů.
Všechny tyto informace (a mnohé další) naleznete i v přiložených dokumentech, kterým určitě věnujte pozornost, neboť v nich najdete i podrobné pokyny k platbě, přihlášku, seznam věcí a podobně.
Zároveň platí, že veškerou komunikaci ohledně hor, tj. omlouvání, přihlašování, domlouvání příjezdů, řešení nejasností apod., konzultujte s Fíkem na emailové adrese filippelant@gmail.com. Družinkoví vedoucí nejsou v tomto případě ideálním zdrojem informací a stejně by mi pak dost možná museli psát.

 

DOKUMENTY