TÁBOR 2016 má své TÉMA!

Tématem letošního tábora je:

STŘEDOVĚKÁ KARAVANA

Příběhem je cesta sicilské princezny za jejím ženichem. Princezna i my, její karavana, se vydáme z města Palerma na dalekou cestu,  která povede středověkou Evropou (cca 11.-12. století). Tato karavana má to nejrozmanitější složení účastníků. Od princezniných dam a vojáků střežících bezpečí, přes učence, kleriky, obchodníky a kejklíře, po kuchaře, služebné, sokolníky a samozřejmě – podkoní. :)

Platí, že „kdokoliv může dělat cokoliv“ a je tedy jen na vás, čím v naší karavaně budete.(Pokud vás ale  to „11.-12.“ století  trochu vyděsilo a chcete nějakou inspiraci pro kostým, v sekci Pro rodiče se objevila nová záložka Kostým, kde najdete ukázky. :))

Všechny informace k aktuálnímu ročníku najdete v záložce Tábor 2016. :)