Keyácká Korono-Hra!

Milí rodičové a Keyáci!

I když máme pozastavenou činnost a přesunuli jsme se výhradně do online prostoru, nebudeme pořád jen sedět na zadcích. Proto jsme pro Vás vymysleli soutěž!

Jednou za několik dní se na našem Facebooku objeví fotka nějakého místa z Prahy a jejího blízkého okolí, kam se dá udělat hezký rodinný výlet do přírody. Co je Vaším úkolem?

• zjistit, o jaké místo jde
  • co nejdříve se na ono místo vydat
  • vyfotit na místo podobnou fotku, ovšem i s Vámi samými
  • tuto fotku přidat do komentáře k příspěvku na našem Facebooku

POZOR! Jde o čas!

První, kdo nasdílí fotku na správném místě, získává 4 body.
Druhý 3 body.
Třetí 2 body.
Každý další úspěšný výletník a fotograf po 1 bodu.

Aby to ale nebylo tak složité, tak se každý další den od zveřejnění fotky neznámého místa objeví u příspěvku nápověda.

Vítěze – a další dvě místa – této hry čeká odměna!

Během této hry ale stále platí všechna nařízení vlády a veškerá higyenická a bezpečností opatření. Tak dbejte na své zdraví a buďte zodpovědní a ohleduplní k sobě i svému okolí!

Jste připraveni se zúčastnit a vyhrát?
Pokud ano, tak hurá na
Facebook!
Hráčům přejeme mnoho zdaru!

Vaši uďové

PS. V případě dotazů a nejasností pište Štípadlu (stipadlo@skaut.cz) nebo Kibitzovi (kibitz@skaut.cz).