Závěrečná výprava

Již tuto sobotu 11.6. se uskuteční parádní finální dvojakce tohoto roku a to jest závěrečná výprava a grilovačka.

Letos uvádíme testovací ročník, to znamená, výprava je pouze dětská, večer je pak masový = na grilovačku určitě doražte všichni, nicméně na výpravu půjdou letos jen děti(a Uďové.. 🙂 ).

sraz: 8:45 na Nádraží Vršovice

předpokládaný návrat: 17:15 ž.s.Modřany

S sebou si určitě vezměte jídlo, pití, oblečení podle počasí, a opencard/2x lístek do mhd, a také 80 kč. Jinak důležité bude mít boty s tkaničkama/šátek.

Jak to večer bude vypadat: Ze stanice vlaku Modřany vyrazíme do klubovny, kde už bude vše připraveno. Negrilující děti si samozřejmě můžete vyzvednout na vlaku.

Určitě neváhejte přinést něco k snědku i vy, ať už to bude sladká bábovka či víc masa/zeleniny/sýrů na grilování.
Večer bude možnost zasportovat, dát si něco k jídlu, popovídat, popřípadě vyzjistit něco o táboře, prohlédnout si klubovnu a další aktivity(SKLÁDAT PUZZLE A HRÁT STARÉ DESKOVÉ HRY!!!!)

Táborníci, nezapomeňte přinést své papíry! 🙂