Blanická HUstoakce

Pozor, změna času srazu – sejdeme se již v 7:45

Tuto sobotu proběhne Blanická Hustoakce. Sraz budeme mít v 7:45 na peLogo blaníkuróně v metru Háje (POZOR bude tam mít srazy i spousta dalších skautů). Vemte si na sebe oddílová trička, ať se hezky poznáme i na dálku. 🙂
Celá akce se bude odehrávat v areálu kláštera v Zásmukách. Pro všechny je program připravený v sobotu. Večer se mladší skupinky vrátí zpět na Háje. Pojedeme vlastními autobusy, ale předpokládaný návrat je v 18h. S sebou si vemte 100 Kč a jídlo na celý den. Pití bude zajištěno v areálu.

Informace pro Příšery a Lemury
Pro starší skupinky, rovery a vedoucí je připravený program i na sobotu večer. Jedná se o různé diskuze, koncerty, filmy, oheň atd. Bude se přespávat na něděli – buď můžete spát přímo v klášteře nebo v klášterní zahradě (můžete se domluvit a vzít si stan nebo spát pod širákem). V neděli bude společná mše a poté budeme vracet příměstskou dopravou. Pravděpodobně přijedeme ve 14:00 na Háje.

S sebou si vemte 190 Kč, věci na přespání, něco na opékání a jídlo i na druhý den.