Rozpis akcí na druhé pololetí

Již máme zbrusu nový rozpis akcí, proto neváhejte a poznačte si do svých diářů, kdy vás skauti vytáhnou na víkend pryč :)

rozpis akcí

Legenda k názvům akcí.
Akce za odměnu – nedělní program pro ty, kdož mají v prvním pololetí docházku přesahující 80 %. Jak název napovídá, bude to stát za to, takže doufáme, že jste poctivě chodili… (Totéž platí i o druhé akci za odměnu na konci roku.)
Hory – zimní pobyt v Jizerských horách – tabulka účasti k vyplnění zde (zatím ji vyplnilo jen tristních 47 % lidí!)
Křížová cesta / družinová trojdenka / Derwen Cup – v pátek se koná středisková křížová cesta, v sobotu florbalový turnaj – bude na rozhodnutí družinkových vedoucích, co během tohoto víkendu podniknou a na jak dlouho to bude – informace čekejte od nich
Jupijou – tradiční hudební akce s dalšími oddíly
ZVAS – Závod vlčat a světlušek – jednodenní akce pro Urzony, Jejdy, Axolotly a Ještěrky
Intercamp – mezinárodní skautské setkání – z našeho oddílu se účastní Lemuři a Příšery
Blanické hry – celostředisková akce

Pokud vám připadá, že je v rozpisu trošku zmatek, máte nejspíš pravdu. Čím je to způsobeno? Především jedním prostým faktem – sešla se celá řádka akcí, které jsou jenom pro některé družinky a/nebo s jejichž termíny nic nezmůžeme. Když se všechny napíšou pospolu vzniklo z toho toto…

Zároveň vás prosíme o shovívavost – o tom, na kterou akci družinka ne/pojede, případně v jakém termínu (trojdenka A a B) vás budou podrobně informovat družinkoví vedoucí. Krom výše zmíněného věkového faktoru totiž může hrát roli i skutečnost, že mnozí z Uďů mají v průběhu druhého pololetí maturity, státnice, zkouškové a kdo-ví-jaké-ještě nesmysly.