Příšery

Jsme sedmičlenná skupinka holek a dohlížejí na nás tři vedoucí. Máme rádi legraci a lumpárny, takže když nemáš ani trochu smysl pro humor, nepochopíš nás a moc si to s námi neužiješ… Jsou mezi námi malé věkové rozdíly, takže i když ti bude jedenáct, tak se s námi pobavíš. Jsme dobří kamarádi a každého přijmeme mezi sebe, ale když s něčím nesouhlasíme, dáváme to najevo. Občas-*často* se pošťuchujeme a škádlíme, ale vždycky v legraci. Ale jestli s něčím nesouhlasíme, tak s tím když někdo lže a vychloubá se…Takže pokud s ničím z toho nemáš problém, budeme rádi, když tě mezi námi uvidíme.

Štípadlo, Skřéťa, Vrtule, Morče, Tarzan, Koala, Maruška, Šárka
&
Klubíčko, Míček, Terka

Naše rajče: www.prisery.rajce.idnes.cz

DSC_0590

Cestujeme časem i prostorem, hodně u toho jíme, čas od času zachráníme svět…  Jsme chytré, zručné, kreativní, ničeho se nebojíme a taky nám to dobře zpívá. Jsme prostě skvělá družinka.