Pozor na gestapo! (Příšeří 4denka..)

14.11. jsme se setkali na nástupišti Na Knížecí na nástupišti 7. Po naší zábavné cestě autobusem jsme se octlOLYMPUS DIGITAL CAMERAi u kraje lesa ve tmě. Vytáhli jsme baterky a po silnici jsme se dostali k hájovně bez světel. Zapálili jsme svíce, dali si večeři a po skákání na posteli i usnuli. Druhý den jsme začali honem na kance, snídaní a pak jsme šli sekat dříví. Poté trochu přizabití jsme vyrazili bez vedoucích do lesa na přírodniny. Byla to srandel: krájeli jsme spadlý strom, zabíjeli kusy dříví (učitele). Poté jsme se vrátili a udělali si pouzdra na stupně. Po obědě a odpoledních hrách, jsme se přemístili do 2. světové. Našli jsme partyzány, přenesli věci přes hranice a šli spát.

Třetí den jsme odcestovali do Rožmitálu na mši. Poté jsme kreslili mapy a hledali bombu. Pak jsme já a Vrtule odjely domů. Ostatní odstřelili K.H.Franka a byli uvězněni gestapem, ale nakonec jim utekli do přítomnosti.

Byla to zábava, až na to, že jsem se musela učit (beztak mě učitelé přizabili).

Maruška