Oddílová trojdenka

Věrný můj milý,

píšu Ti tato slova a ruka se mi při tom chvěje vzrušením. V noci jsem dostal zprávu, které jsem se zdráhal uvěřit, ale dnes ráno mi byla potvrzena – zdá se, že do hor na Severu opravdu spadla Hvězda. Jistě chápeš, co to pro nás a naši věc znamená. Po tolika letech, kdy jsme už přestávali věřit, je díky magické síle Hvězdy získání nesmrtelnosti na dosah naší ruky. Musíme ale jednat rychle. Nejsme určitě jediní, kdo o pádu Hvězdy ví a kdo se jí pokusí najít a využít ve svůj prospěch. 
Nemeškej tedy a vydej se na cestu co nejdříve po tom, co obdržíš tuto zprávu. 
 
F.  

Sraz na trojdenku: v pátek 2. října v 16:05 na Černém Mostě (nástupiště 2).
Prosím, vyplňte opět tuto TABULKU o ne/účasti vašeho dítěte na akci. Potřebujeme zarezervovat lístky, děkujeme! :-)
Výbava potřebná k přežití: karimatka, spacák, šátek, ešus, lžíce, hrnek, teplé a nepromokavé oblečení (budeme hodně venku), libovolný fantasy kostým, nebo alespoň doplněk, opencard, 370 korun a co je nejdůležitější: buchty na snídani :-)
Návrat do Prahy: v neděli v 15:45 na Hlavní nádraží (vlak staví i ve stanici Praha-Vysočany). Protože v místě konání trojdenky není kostel, půjdeme společně na mši až v Praze – od 16:30 do kostela sv. Ludmily na náměstí Míru. Po mši budeme pokračovat do Modřan – na autobusové zastávce Nádraží Modřany budeme kolem šesté hodiny, kdy doufejme proběhne zdárné rozebrání zbývajících dětí (samozřejmě se můžeme rozloučit už na Hlavním nádraží, po mši, nebo cestou).
Kontaktní uďa: já na čísle 728 117 233
Za uďosekci zdraví (a těší se na setkání),
Terka