Uďové + kontakty

IMGP6387

Společný e-mail na všechny vedoucí oddílu KEYA: keya138@googlegroups.com

Uďové jednotlivých družinek

Urzoni          Jejdové
Axolotli        Ještěrky
Lemuři         Příšery
Eskymáci

 

KUŘE (Prokop Šilhavý)
Vedoucí oddílu
uďa Lemurů, správce klubovny

Mobil: +420 774 121 994
Email: 
silhavy.prokop(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Živel 2011
– zdravotní kurz ČK (ZZA)
– vůdcovský lesní kurz URSUS 2015
– Ekumenická lesní škola 2016
Škola: FEL ČVUT, obor: Otevřená Informatika
Zájmy: Jak je napsáno výše, studuji informatiku, což je zároveň i mým největším zájmem, kterým trávím asi nejvíce času. Aby to nebylo tak jednotvárné, chodím pravidelně sportovat, ale ne na žádné vrcholové úrovni. Jo a ještě chodím do skauta ;)

ŠPUNT (Jiřina Manková)
Zástupce vedoucího oddílu
uďa Jejdů

Mobil: +420 733 102 591
Email: 
jiramankova(at)seznam.cz
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
– roverský lesní kurz Fonticulus 2013
– zdravotnický kurz ZDrSEM (ZZA)
Škola: FF UK, obor: Andragogika a personální řízení
Zájmy: Zajímá mě cokoli zajímavého, nového. Mám ráda mezinárodní rozdíly a poznávání nových zajímavých lidí (nejenom) z cizích zemí. Moc ráda se koukám na dobré filmy, chodím na ně do dobrých kin a pak si o nich dobře povídám s dobrými lidmi. Poslední dobou jsem se docela rozlezla po stěnách a skalách.

MÁTA (Markéta Balcarová)
uďa Jejdů

Email: matabalcarova(at)seznam.cz
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Gymnázium Jana Nerudy
Zájmy: Ráda čmárám na cokoliv čímkoliv. Baví mě čtení, šifrování a kungfu. Nejvíc času trávím se skauty – s Jejdy i s rovery

FÍK (Filip Pelant)
uďa Lemurů

Email: filippelant(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
– vůdcovský lesní kurz Oikos 2012
– zdravotnický kurz ČK (ZZA)
Škola: Přírodovědecká fakulta UK, obor: obecná biologie
Zájmy: V současnou dobu mi skautování nejen v oddíle, ale i mimo něj (podílím se na přípravě různých kurzů) zabere nejvíce času, takže třeba zpívání ve sboru už je vytlačené opravdu na okraj, ovšem na některé věci si šahat nenechám, třeba na sport, neboť bez každotýdenního florbalu a volejbalu bych si asi šel hodit lano. Jinak jsem nadšenec do hudby a filmů a taky se ze mě stává tak trochu blázen do ekologické anarchie.

DAVE (David Šlegl)
uďa Axolotlů, správce klubovny

Email: D.slegl(at)seznam.cz
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
Škola: FEL ČVUT, obor: Komunikace, multimédia, elektronika
Zájmy: hudba – sbor, varhany, klavír, housle

HAFÍK (Vojtěch Korec)
uďa Axolotlůvojta

Email: vojta.korec(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Křesťanské gymnázium
Zájmy: Krom skauta (samozřejmě) se silně zajímám o dějiny, zvláště o historii válek. Zajímá mě, proč se věci staly, dějí, a jaké věci se dít budou- pokud jde například o večeři. Rád jím, když nejím, tak rád čtu, když nečtu, rád pařím na počítači, když nepařím, tak spím. Miluji flákání se v přírodě a „učené debaty“ (bohapusté plácání o ničem :D ).

KOCOUR (Stanislav Novák)
uďa Axolotlů

Email: kocournovak(at)seznam.cz
Škola: Gymnázium Písnická
Zájmy: Mám hodně obskurních zájmů, např. modelaření, okrajově se zajímám o programování, celkově se zajímám o konstrukci různých obskurních i neobskurních zařízení (jak elektronických, tak strojních), někdy hraji na kytaru či klavír (což spatně nesou někteří moji spolubydlící).

KLUBÍČKO (Anička Manková)
uďa Příšer

Email: klubko73(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– Jihočeská lesní škola 2014
– Vůdcovský lesní kurz Oikos 2012
– Zdravotnický kurz Perla (ZZA) 2011, doškolení 2015
– Čekatelský kurz Řemřich 2009
– Rádcovský kurz Hradiště 2007
– (Roverský lesní kurz Fons 2010 a Pons 2011, Roverský tábor Naděje 2013)
Škola: HTF UK, obor: Sociální a charitativní práce
Zájmy: Kromě klasických skautských zájmů jako je příroda, hry a štípání dříví ráda zpívám, tancuju a hledám kešky. Nejradši mám ty, kde musím nejdřív něco vyluštit. :) Pak samozřejmě nepohrdnu ani běžkováním, jízdou na kole a plaváním, ale chovám se vždy spíše jako spořádaný turista než jako vrcholový sportovec. :)

MÍČEK (Terezie Korcová)
uďa Příšer

Email: terezie.korcova(at)seznam.cz
Škola: FF UK, obor: Český jazyk a literatura
Zájmy:  Hraju závodně basketbal a mám ráda sporty obecně (volleybal, baseball, cyklistika, waveboarding, smečball, lukostřelba, miluju bobování atd.) ráda kreslím, koukám na filmy, čtu a chodím do divadla.

TERKA (Tereza Průšová)
uďa Příšer

Email: prusovatereza(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– sebepoznávací kurz FONS Slovensko 2016
– čekatelský kurz Zvostra! 2015
– zdravotnický kurz ZZA 2013
Škola: FF UK, obor: Historie – Obecné dějiny. Civilizace a kultura středověké Evropy
Zájmy: Vlastně mě nejvíc zajímají lidé okolo mě a zjišťování toho, co je dělá šťastnými. Taky moc ráda čtu, maluju, hodně mě baví historie a miluju jídlo. Ve svém volnu vyhledávám zajímavé věci a vymýšlím divnosti.

HUMR (Vít Šorm)
uďa Urzonů

Email: velrybak(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2013
Škola: IES FSV UK (ekonomie na úkáčku)
Zájmy:  Evidentně ze mě bude velkej ekonom, ale mimo to si rád zalezu na stěně, po horách nebo zahraju lakros – sporty mě baví! Čas si najdu i na kytaru a knížky. Uďové se podiví, ale rád vařím a peču. Dost se zajímám o aktuální dění ve světě.

VYKAČ (Vojtěch Fišer)
uďa Urzonů

Email: tydlitele(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
Škola: FJFI ČVUT, obor: Fyzika a technika termojaderné fůze
Zájmy:  skauting (nečekaně), technika – elektrobastlení, počítače (linux), zvuková technika, poníkářství, fyzika

KÁMEN (Tomáš Korec)
uďa Urzonů

Email: tom.korec(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2014
Škola: 3. lékařská fakulta UK, obor: Všeobecné lékařství
Zájmy: Mám rád přírodu, což je skvělé už proto, že jsem skautem a opačně. Mimoto patří mezi mé zájmy filmy, počítačová grafika a design a hudba, v neposlední řadě pak četba knih.

KIKI (Kristína Struková)
uďa Ještěrek

Email: k.strukova(at)seznam.cz 
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
– zdravotnický kurz Perla (ZZA)
Škola: Ztracená v galaxii vědění:)
Zájmy:
 Za poslední léta se ze mě stal kavárenský povaleč, takže mě nepotkáte bez kávy, skript nebo dobré knížky v ruce. Mimo to ráda kreslím a peču, taky hrávám s kamarády volejbal, chodím plavat, běhat, školím první pomoc a tak nějak obecně dělám všechno, co mi přijde na mysl.

NEZMAR (Markéta Pelantová)
uďa Ještěrek

Email: pelantova.marketa(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Oddysea 2015
Škola: PřF UK, obor: Molekulární biologie a biochemie organismů.
Zájmy: Ač jsem mívávala mnoho zájmů a kroužků, teď to jde hlavně s těmi kroužky z kopce a kromě skauta vlastně jinou pravidelnou aktivitu bohužel nemám. Ráda si ale čas od času zahraju na klavír a když mám možnost jít si s někým zahrát volejbal, fris, florbal apod., vždy toho ráda využiju. Jinak sleduju filmy všerozličných žánrů, čtu knihy a poslouchám hudbu. A když mám vážně náladu, tak výtvarničím, ale mé umění je spíše abstraktní, a to i v případech, kdy to tak zamýšlené nebylo ;-).

REBELKA (Barbora Daňková)
uďa Ještěrek

Email: dankova(at)novyporg.cz
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Gymnázium Nový PORG
Zájmy: Ráda kreslím a pak mám taky ráda skoro všechny sporty, hlavně běhání a kungfu :) Baví mě i čtení a koukání na filmy.

DEBAT (Alžběta Biskupová)
uďa Eskymáků

Email: alzbeta.biskupova(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Křesťanské gymnázium
Zájmy: Jedna z mých největších zálib je hudba – moc ráda zpívam, hraju na ukulele nebo jen tak zkoušim jakejkoli jinej nástroj :D A nebo ji moc ráda jen poslouchám :) Taky miluju přírodu a cestování, poznávání nových míst :) Dále ráda kreslim nebo jinak výtvarničim, čtu a nebo jsem prostě venku s kamarádama. :)

PÍSKLE (Marie Balíková)
uďa Eskymáků

Email: mana.b(at)volny.cz
Skautské vzdělání:
– roverský lesní kurz Fonticulus 2016
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Karlínské gymnázium
Zájmy: Hraju už nějakej ten čas na klavír. To neznamená, že by mi to kdovíjak šlo, ale mám to ráda. Jsem taky ráda a často venku. Se skautem i sama. Baví mě čtení, psaní a počítání už tolik ne.

KOMETA (Madla Tesaříková)
uďa Eskymáků

Email: mandlickaT(at)seznam.cz
Škola: Křesťanské gymnázium
Zájmy: Ráda si čtu, kreslím nebo poslouchám hudbu a jenom tak relaxuju. Taky už nějakou dobu hraju na příčnou flétnu a zpívám ve sboru. Jedna z mých nejoblíbenějších činností je tancování a to kdekoliv a v jakékoliv podobě. Vlastně obecně jsem hodně sportovně založená, baví mě cestování a ve zbývajícím čase se zajímám o herectví.

ALVIS (Marek Novák)
uďa Minikluků

Email: mar978645312ek.seznam.cz
Škola: Klasické Gymnázium Modřany
Zájmy: Bývaly časy, kdy jsem chodíval alespoň každý druhý den do od sebe dosti odlišných kroužků. Ty časy jsou bohužel (nebo bohudík) pryč a teď mimo skautingu bych uvedl asi jen četbu a vegetování.