Uďové + kontakty

IMGP6387

Společný e-mail na všechny vedoucí oddílu KEYA: keya138@googlegroups.com

Uďové jednotlivých družinek

Ještěrky     Axolotli
Jejdové     Urzoni
Eskymáci     Minikluci
Lemuři    Roveři

 

KUŘE (Prokop Šilhavý)
Vedoucí oddílu
uďa Lemurů, uďa Kompotů,
správce klubovny

Mobil: +420 774 121 994
Email: 
silhavy.prokop(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Živel 2011
– zdravotní kurz ČK (ZZA)
– vůdcovský lesní kurz URSUS 2015
– Ekumenická lesní škola 2016
Škola: FEL ČVUT, obor: Otevřená Informatika
Zájmy: Jak je napsáno výše, studuji informatiku, což je zároveň i mým největším zájmem, kterým trávím asi nejvíce času. Aby to nebylo tak jednotvárné, chodím pravidelně sportovat, ale ne na žádné vrcholové úrovni. Jo a ještě chodím do skauta ;)

HUMR (Vít Šorm)
Zástupce vedoucího oddílu
uďa Urzonů

Email: velrybak(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2013
– zdravotnický kurz ZDrSEM(ZZA)
Škola: FF UK – Arabistika a Dějiny a kultura islámských zemí
Zájmy:  Evidentně ze mě bude velkej arabista, ale mimo to si rád zalezu na stěně, po horách nebo zahraju lakros – sporty mě baví! Čas si najdu i na kytaru a knížky. Uďové se podiví, ale rád vařím a peču. Dost se zajímám o aktuální dění ve světě.

VYKAČ (Vojtěch Fišer)
uďa Urzonů

Email: tydlitele(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
Škola: FJFI ČVUT, obor: Fyzika a technika termojaderné fůze
Zájmy:  skauting (nečekaně), technika – elektrobastlení, počítače (linux), zvuková technika, poníkářství, fyzika

KÁMEN (Tomáš Korec)
uďa Urzonů

Email: tom.korec(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2014
Škola: 3. lékařská fakulta UK, obor: Všeobecné lékařství
Zájmy: Mám rád přírodu, což je skvělé už proto, že jsem skautem a opačně. Mimoto patří mezi mé zájmy filmy, počítačová grafika a design a hudba, v neposlední řadě pak četba knih.

MÁTA (Markéta Balcarová)
uďa Jejdů

Email: matabalcarova(at)seznam.cz
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Gymnázium Jana Nerudy
Zájmy: Ráda čmárám na cokoliv čímkoliv. Baví mě čtení, šifrování a kungfu. Nejvíc času trávím se skauty – s Jejdy i s rovery

ŠPUNT (Jiřina Manková)
uďa Jejdů

Mobil: +420 733 102 591
Email: 
jiramankova(at)seznam.cz
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
– roverský lesní kurz Fonticulus 2013
– zdravotnický kurz ZDrSEM (ZZA)
Škola: FF UK, obor: Andragogika a personální řízení
Zájmy: Zajímá mě cokoli zajímavého, nového. Mám ráda mezinárodní rozdíly a poznávání nových zajímavých lidí (nejenom) z cizích zemí. Moc ráda se koukám na dobré filmy, chodím na ně do dobrých kin a pak si o nich dobře povídám s dobrými lidmi. Poslední dobou jsem se docela rozlezla po stěnách a skalách.

MÍČEK (Terezie Korcová)
Uďa Jejdů

Email: terezie.korcova(at)seznam.cz
Skautské vzdělání:
– roverský lesní kurz FONS Beníšky 2017
Škola: PedF UK
Zájmy:  Hraju závodně basketbal a mám ráda sporty obecně (volleybal, baseball, cyklistika, waveboarding, smečball, lukostřelba, miluju bobování atd.) ráda kreslím, koukám na filmy, čtu a chodím do divadla.

HAFÍK (Vojtěch Korec)
uďa Axolotlůvojta

Email: vojta.korec(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: FF UK, obor: Historie
Zájmy: Krom skauta (samozřejmě) se silně zajímám o dějiny, zvláště o historii válek. Zajímá mě, proč se věci staly, dějí, a jaké věci se dít budou- pokud jde například o večeři. Rád jím, když nejím, tak rád čtu, když nečtu, rád pařím na počítači, když nepařím, tak spím. Miluji flákání se v přírodě a „učené debaty“ (bohapusté plácání o ničem :D ).

KOCOUR (Stanislav Novák)
uďa Axolotlů, správce klubovny

Email: kocournovak(at)seznam.cz
Škola: Gymnázium Písnická
Zájmy: Mám hodně obskurních zájmů, např. modelaření, okrajově se zajímám o programování, celkově se zajímám o konstrukci různých obskurních i neobskurních zařízení (jak elektronických, tak strojních), někdy hraji na kytaru či klavír (což spatně nesou někteří moji spolubydlící).

NEZMAR (Markéta Pelantová)
uďa Ještěrek

Email: pelantova.marketa(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Oddysea 2015
– vůdcovský lesní kurz Ursus 2017
– zdravotnický kurz ČČK 2018
Škola: PřF UK, obor: Molekulární biologie a biochemie organismů.
Zájmy: Ač jsem kdysi měla mnoho zájmů a kroužků, teď to jde hlavně s těmi kroužky z kopce a kromě skauta vlastně jinou pravidelnou aktivitu bohužel nemám. Ráda si ale čas od času zahraju na klavír a když mám možnost jít si s někým zahrát volejbal, fris, florbal apod., vždy toho ráda využiju. Jinak sleduju filmy všerozličných žánrů a poslouchám hudbu. A když mám vážně náladu, tak výtvarničím, ale mé umění je spíše abstraktní, a to i v případech, kdy to tak zamýšlené nebylo ;-).

KIKI (Kristína Struková)
uďa Ještěrek

Email: k.strukova(at)seznam.cz 
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
– zdravotnický kurz Perla (ZZA)
Škola: Lékařská fakulta v Plzni, obor: Všeobecné lékařství
Zájmy:
 Za poslední léta se ze mě stal kavárenský povaleč, takže mě nepotkáte bez kávy, skript nebo dobré knížky v ruce. Mimo to ráda kreslím a peču, taky hrávám s kamarády volejbal, chodím plavat, běhat, školím první pomoc a tak nějak obecně dělám všechno, co mi přijde na mysl.

REBELKA (Barbora Daňková)
uďa Ještěrek

Email: dankova(at)novyporg.cz
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Gymnázium Nový PORG
Zájmy: Ráda kreslím a pak mám taky ráda skoro všechny sporty, hlavně běhání a kungfu :) Baví mě i čtení a koukání na filmy.

FÍK (Filip Pelant)
uďa Lemurů

Email: filippelant(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich
– vůdcovský lesní kurz Oikos 2012
– zdravotnický kurz ČK (ZZA)
Škola: Přírodovědecká fakulta UK, obor: Učitelství biologie pro střední školy
Zájmy: V současnou dobu mi skautování nejen v oddíle, ale i mimo něj (podílím se na přípravě různých kurzů) zabere nejvíce času, takže třeba zpívání ve sboru už je vytlačené opravdu na okraj, ovšem na některé věci si šahat nenechám, třeba na sport, neboť bez každotýdenního florbalu a volejbalu bych si asi šel hodit lano. Jinak jsem nadšenec do hudby a filmů a taky se ze mě stává tak trochu blázen do ekologické anarchie.

DEBAT (Alžběta Biskupová)
uďa Eskymáků

Email: alzbeta.biskupova(at)gmail.com
Skautské vzdělání:
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Křesťanské gymnázium
Zájmy: Jedna z mých největších zálib je hudba – moc ráda zpívam, hraju na ukulele nebo jen tak zkoušim jakejkoli jinej nástroj :D A nebo ji moc ráda jen poslouchám :) Taky miluju přírodu a cestování, poznávání nových míst :) Dále ráda kreslim nebo jinak výtvarničim, čtu a nebo jsem prostě venku s kamarádama. :)

PÍSKLE (Marie Balíková)
uďa Eskymáků

Email: mana.b(at)volny.cz
Skautské vzdělání:
– roverský lesní kurz Fonticulus 2016
– čekatelský kurz Řemřich 2016
Škola: Karlínské gymnázium
Zájmy: Hraju už nějakej ten čas na klavír. To neznamená, že by mi to kdovíjak šlo, ale mám to ráda. Jsem taky ráda a často venku. Se skautem i sama. Baví mě čtení, psaní a počítání už tolik ne.

KOMETA (Madla Tesaříková)
uďa Eskymáků

Email: mandlickaT(at)seznam.cz
Škola: Křesťanské gymnázium
Zájmy: Ráda si čtu, kreslím nebo poslouchám hudbu a jenom tak relaxuju. Taky už nějakou dobu hraju na příčnou flétnu a zpívám ve sboru. Jedna z mých nejoblíbenějších činností je tancování a to kdekoliv a v jakékoliv podobě. Vlastně obecně jsem hodně sportovně založená, baví mě cestování a ve zbývajícím čase se zajímám o herectví.

ALVIS (Marek Novák)
uďa Kompotů

Email: mar978645312ek.seznam.cz
Škola: Klasické Gymnázium Modřany
Zájmy: Bývaly časy, kdy jsem chodíval alespoň každý druhý den do od sebe dosti odlišných kroužků. Ty časy jsou bohužel (nebo bohudík) pryč a teď mimo skautingu bych uvedl asi jen četbu a vegetování.

Uďové Roverů

TERKA (Tereza Průšová)

Email: prusovatereza(at)gmail.com

KLUBÍČKO (Anička Šerých)

Email: klubko73(at)gmail.com