Keyácká stopa v Kolíně

Lemuři se každoročně vcelku nadšeně účastní pražského florbalového turnaje Derwen Cup, který v posledních letech oplývá celou plejádou kvalitních týmů, pročež na něm často vzniká poměrně vyostřená atmosféra. Proto když se objevila možnost vyrazit do Kolína na Havran Cup (pořádány oddílem Havranů), turnaj s na první pohled velmi přátelskou atmosférou, neváhali jsme a přihlásili jsme jak Lemury, tak Udi.

DSC_5574 DSC_5597
Tým Lemurů ve složení: Beton, Kibitz, Řízek, Wexlák, TT (posila z Havranů) a Šerif
Tým Uďů ve složení: Trol, R2, Šákul (posila z Hiawathy), Fík, Kuře a Nezmar

Ani jeden z našich týmů neměl přílišné ambice, o tom svědčí i prostý fakt, že nám v obou chyběl jeden hráč, pročež jsme si museli někoho vypůjčit. Snažili jsme se ovšem hrát tak, abychom v turnaji vydrželi co nejdéle, když už jsme kvůli tomu vážili cestu do Kolína. A to se nakonec povedlo – Lemurům se podařilo v turnaji skautů a skautek získat bronzové medaile, když v boji o třetí místo porazili svého soupeře po nájezdech. O něco podobného se pokoušel i výběr Uďů, avšak ve finále na nájezdy prohrál a obsadil tak druhé místo. Obojí v konkurenci dalších osmi týmů, tedy výsledky vpravdě pozitivní.

Celá fotogalerie z víkendu je k nalezení zde.