Keya ovládla Jupijou 2014

jupV sobotu 26. 4. proběhla v divadle Za plotem tradiční pěvecká soutěž Jupijou. Našemu oddílu se letos podařilo ukořistit ty nejkrásnější ceny. V mladší kategorii vyhráli Lemuři se svou písní „Když se zamiluje kůň“. Lemuři touto písní oslovili nejen porotu, ale i diváky, a získali tak i třetí místo v divácké soutěži. Ovšem nejenom oni oslovovali, stejně tak totiž činili také Jejdové, které se natolik zalíbily porotě v kostýmech Tří čuníků, že se rozhodla vyhlásit speciální Cenu poroty a udělit ji právě jim. Ve starší kategorii pak uspěla družinka Příšer. Díky jejich podání kompilace písní O čem se zdá medvědům, Medvědi nevědí a Gumídci méďové poputuje slavná putovní kytara (bonus k prvnímu místu ve starší kategorii) po delší době znovu do našeho oddílu. Naše nejmladší skupinka – Jejdové – dostala za svůj skvostný výstup tří čuníků speciální cenu. :) Vítězům gratulujeme!!

Všem účinkujícím moc děkujeme za jejich úsilí při nacvičování a produkci a všem rodičům, kteří se na nás přišli podívat děkujeme za podporu!

Všechny fotky a videa by se blízké době měly objevit na těchto stránkách:http://jupijou.aspone.cz/fotky/2014/
Fotky od pana Halamy už jsou k dispozici nyní, a to zde:https://www.flickr.com/photos/halamaj/sets/72157644285608736/
Videa od téhož autora jsou hnedle vedle:https://www.youtube.com/channel/UCYVY-dGZbSzWRsGSQGzulCA
Děkujeme za ně a zároveň je doporučujeme, jsou vysoce kvalitní!

Též nelze než doporučit youtube kanál, na kterém jsou všechna vystoupení jak z letošního, tak i z posledních několika ročníků Jupijou:https://www.youtube.com/user/tuxidou.