Aktuality o táboře

Všechny důležité informace o táboře již přistály v e-mailový schránkách rodičů, abychom vás ale příliš nezahltili, poslali jsme pouze stručný přehled toho nejnutnějšího. Pokud se chcete dozvědět něco víc, pročtěte si stránku o táboře a přijďte na schůzku rodičů o táboře (pátek 12.6. od 18:00 v klubovně). Bude zde přítomný vedoucí tábora a zdravotník a budou připraveni odpovídat na vaše dotazy.

Jak jste si již jistě všimli, móda letošního tábora vychází ze třicátých let v Chicagu. Pokud jste šikovní můžete si zkusit něco ušít, ale spíše vám doporučujeme, abyste prohledali své domácí šatníky a zkusili vytvořit netradiční kombinace. Na obrázku si můžete prohlédnou, jak se to povedlo našemu budoucímu kamelotovi :).

Kamelot

A ještě poslední poznámka ke kostýmům – není nutné, aby měla děvčata dámské kostýmy, nebráníme se jim, ale úloha dětí v příběhu bude mít spíše mužský charakter, proto pokud je pro vás jednodušší sehnat kostým pánský, vezměte si ten.